cz

S námi se v oddlužení neztratíte

O společnosti

Společnost je zapsaná u obchodního rejstříku KS v Ústí nad Labem, v oddíle C, vložce 25394
Bankovní spojení č.ú. 2980851001/5500 Raiffeisenbank a.s.
IČ 28067584

 

Společnost HARRIET s.r.o. byla založena v roce 2007. Hlavní náplní společnosti bylo poskytovat kvalitní finanční poradenství v oblasti půjček a úvěrů.

Během svého působení byla činnost společnosti rozšířena na zprostředkování úvěrů a poskytování drobných úvěrů z vlastních zdrojů. Momentálně naše společnost spolupracuje se dvěma nebankovními institucemi poskytujícími finanční prostředky z vlastních zdrojů.

Vzhledem k tomu, že drtivá většina našich klientů nesplnila požadavky na poskytnutí úvěru, anebo byla již značně předlužena, začali jsme klientům poskytovat poradenství v oblasti oddlužení dle insolvenčního zákona. Tato služba byla po naší společnosti tak žádána, že jsme se rozhodli nejen poskytovat poradenství, ale již od května 2010 jsme schopni pro klienta kompletně zpracovat žádost o oddlužení, tak aby splňovala všechny podmínky, které vyžaduje insolvenční zákon.

Díky tomu, že své práci skutečně rozumíme, můžeme se chlubit zatím 100% úspěšností podaných žádostí, kdy došlo k povolení oddlužení.

Společnost disponuje kvalitním softwarovým vybavením, proto jsme schopni zpracovat jakýkoliv požadavek klienta do 24 hodin od podání žádosti o poskytnutí našich služeb.

Krátký odpovědní formulář

Máte dotaz?

jméno/firma
email
telefon
dotaz
webdnes.cz
®2008 Harriet s.r.o.
TOPlist